




Samsung Galaxy Watch 4, 44mm
Preț în rate
490 lei / lunar |
Preț Online
6 299 lei |
Preț fără contract6 299 lei |
| Tip produs | Smartwatch |
| Compatibilitate | IOS și Android |
| Facilități | Pedometru, Distanța parcursă, Calitatea somnului, Monitorizare ritm cardiac, Apeluri primite, Alarmă, Notificări, Home IoT (permite controlarea altor dispozitive de uz casnic compatibile). |
| Sensori | Barometru, Senzor ritm cardiac, Gyro Accelerometru, Senzor de lumină ambientală |
| Sistem operare | Android Wear OS, One UI Watch 3 |
| Display | Super AMOLED 1.2" |
| Rezoluție ecran | 396 x 396 |
| Procesor | Dual core 1.18 GHz |
| Memorie RAM | 1,5 GB |
| Memorie internă | 16 GB |
| Conectivitate | NFC, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.2 (A2DP, AVRCP, HFP, HSP), GPS (A-GPS, Glonass). |
| Baterie | 361 mAh |
| Autonomie | Până la 168 ore în regim de utilizare redusă, mai mult de 80 ore în regim de utilizare tipic, până la 16 ore în regim muzical |
| Carcasă | Aluminiu |
| Curea | Silicon |
| Altele | 50m rezistent la apă (IP68) |
| Altele | Încărcare wireless (încărcător în set) |
| Dimensiune | 44.4 x 43.3 x 9.8 mm |
| Greutate | 30.3 g |
Цена в рассрочку, 12 месяцa
Аванс 1 лей + 490 леев/месяц
Цена онлайн - 5599 лей
Предложение доступна для aбонентов Moldcell Business.
Полная цена без Абонемента - 5899 лей
*Предложение действительно в пределах имеющегося запаса.
Цена в рассрочку, 12 месяцa
Аванс 1 лей + 490 леев/месяц
Цена онлайн - 5599 лей
Предложение доступна для aбонентов Moldcell Business.
Полная цена без Абонемента - 5899 лей
*Предложение действительно в пределах имеющегося запаса.
Цена в рассрочку, 12 месяцa
Аванс 1 лей + 490 леев/месяц
Цена онлайн - 5599 лей
Предложение доступна для aбонентов Moldcell Business.
Полная цена без Абонемента - 5899 лей
*Предложение действительно в пределах имеющегося запаса.
Цена в рассрочку, 12 месяцa
Аванс 1 лей + 490 леев/месяц
Цена онлайн - 5599 лей
Предложение доступна для aбонентов Moldcell Business.
Полная цена без Абонемента - 5899 лей
*Предложение действительно в пределах имеющегося запаса.
| COMANDĂ |
- Descriere







