


Apple Watch Series 9 45mm
Preț în rate
430 lei / lunar |
Preț Online
8 699 lei |
Preț fără contract8 699 lei |
| Tip produs | Smartwatch |
| Compatibilitate | iOS |
| Sensori | Accelerometru, giroscop, ritm cardiac (a treia generație), barometru, altimetru permanent, busolă, SpO2, VO2max |
| Sistem operare | Watch OS 10 |
| Display | Retina LTPO OLED 1.9" |
| Rezoluție ecran | 484 x 396 |
| Procesor | Apple S9 |
| Memorie RAM | 1 GB |
| Memorie internă | 32 GB |
| Conectivitate | NFC, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 5.3, A2DP, LE, A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS. |
| Baterie | 308 mAh |
| Carcasă | Aluminiu |
| Curea | Silicon |
| Altele | 50m rezistent la apă (IPX6) |
| Altele | Încărcare wireless (încărcător în set) |
| Dimensiune | 45 x 38 x 10.7 mm |
| Greutate | 51.5 g |
Цена в рассрочку, 24 месяцев
Аванс 1 лей + 430 леев/месяц
Цена онлайн - 8 699 лей
Предложение доступна для aбонентов Moldcell Business.
Полная цена без Абонемента - 9 399 лей
*Предложение действительно в пределах имеющегося запаса.
Цена в рассрочку, 24 месяцев
Аванс 1 лей + 430 леев/месяц
Цена онлайн - 8 699 лей
Предложение доступна для aбонентов Moldcell Business.
Полная цена без Абонемента - 9 399 лей
*Предложение действительно в пределах имеющегося запаса.
| COMANDĂ |
- Descriere





