




Samsung Galaxy Watch Ultra 47mm
Preț în rate
445 lei / lunar |
Preț Online
10 699 lei |
Preț fără contract10 699 lei |
| Tip produs | Smartwatch |
| Compatibilitate | IOS și Android |
| Facilități | Pedometru, Distanța parcursă, Calitatea somnului, Monitorizare ritm cardiac, Apeluri primite, Alarmă, Notificări, Home IoT (permite controlarea altor dispozitive de uz casnic compatibile). |
| Sensori | Barometru, Senzor ritm cardiac, Gyro Accelerometru, Senzor de lumină ambientală |
| Sistem operare | Wear OS 5 |
| Display | Super AMOLED 1.5" |
| Rezoluție ecran | 480 x 480 |
| Procesor | Exynos W1000 (5 Core, 3nm) |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Memorie internă | 32 GB |
| Conectivitate | NFC, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 5.3 |
| Baterie | 590 mAh |
| Curea | Silicon |
| Altele | Rezistent la apă (IP68) |
| Altele | Încărcare wireless (încărcător în set) |
| Dimensiune | 47.4 x 47.4 x 12.1 mm |
| Greutate | 60.5 g |
Цена в рассрочку, 24 месяцa
Аванс 1 лей + 445 леев/месяц
Полная цена без Абонемента - 10 699 лей
*Предложение действительно в пределах имеющегося запаса.
Цена в рассрочку, 24 месяцa
Аванс 1 лей + 445 леев/месяц
Полная цена без Абонемента - 10 699 лей
*Предложение действительно в пределах имеющегося запаса.
Цена в рассрочку, 24 месяцa
Аванс 1 лей + 445 леев/месяц
Полная цена без Абонемента - 10 699 лей
*Предложение действительно в пределах имеющегося запаса.
| COMANDĂ |
- Descriere







