




Samsung Galaxy Watch FE
Preț în rate
165 lei / lunar |
Preț Online
3 999 lei |
Preț fără contract3 999 lei |
| Tip produs | Smartwatch |
| Compatibilitate | IOS și Android |
| Facilități | Pedometru, Distanța parcursă, Calitatea somnului, Monitorizare ritm cardiac, Apeluri primite, Alarmă, Notificări, Home IoT (permite controlarea altor dispozitive de uz casnic compatibile). |
| Sensori | Barometru, Senzor ritm cardiac, Gyro Accelerometru, Senzor de lumină ambientală |
| Sistem operare | One UI Watch 5 |
| Display | Super AMOLED 1.2" |
| Rezoluție ecran | 396 x 396 |
| Procesor | Exynos W920 |
| Memorie RAM | 1.5 GB |
| Memorie internă | 16 GB |
| Conectivitate | NFC, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 5.0 |
| Baterie | 247 mAh |
| Curea | Silicon |
| Altele | 50m rezistent la apă (IP68) |
| Altele | Încărcare wireless (încărcător în set) |
| Dimensiune | 40.4 x 39.3 x 9.8 mm |
| Greutate | 26.6 g |
Цена в рассрочку, 24 месяцев
Аванс 1 лей + 165 леев/месяц
Полная цена без Абонемента - 3 999 лей
*Предложение действительно в пределах имеющегося запаса.
Цена в рассрочку, 24 месяцев
Аванс 1 лей + 165 леев/месяц
Полная цена без Абонемента - 3 999 лей
*Предложение действительно в пределах имеющегося запаса.
Цена в рассрочку, 24 месяцев
Аванс 1 лей + 165 леев/месяц
Полная цена без Абонемента - 3 999 лей
*Предложение действительно в пределах имеющегося запаса.
| COMANDĂ |
- Descriere







