




Apple Watch SE 2024 44mm
Preț în magazin5 999 lei |
Preț online5 999 lei |
| Tip produs | Smartwatch |
| Compatibilitate | iOS |
| Sensori | Accelerometru, giroscop, ritm cardiac (a treia generație), barometru, altimetru permanent, busolă, SpO2, VO2max |
| Sistem operare | watchOS 9.0 |
| Display | Retina LTPO OLED 1.78" |
| Rezoluție ecran | 448 x 368 |
| Procesor | Apple S8 |
| Memorie RAM | 1 GB |
| Memorie internă | 32 GB |
| Conectivitate | NFC, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 5.0, A2DP, LE, A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS. |
| Baterie | 296 mAh |
| Carcasă | Aluminiu |
| Curea | Silicon |
| Altele | 50m rezistent la apă (IP68) |
| Altele | Încărcare wireless (încărcător în set) |
| Dimensiune | 44 x 38 x 10.7 |
| Greutate | 32.9 |
Цена в рассрочку, 10 месяца
Аванс 1 лей + 720 леев/месяц
Цена онлайн - 5 999 лей
Предложение доступна для aбонентов Moldcell Business.
Полная цена без Абонемента - 7 199 лей
*Предложение действительно в пределах имеющегося запаса.
Цена в рассрочку, 10 месяца
Аванс 1 лей + 720 леев/месяц
Цена онлайн - 5 999 лей
Предложение доступна для aбонентов Moldcell Business.
Полная цена без Абонемента - 7 199 лей
*Предложение действительно в пределах имеющегося запаса.
| COMANDĂ |
- Descriere








